FireGifts.pl - Gorące nagrody dla Ciebie!
Pomysły - Wersja do druku

+- FireGifts.pl - Gorące nagrody dla Ciebie! (https://firegifts.pl/forum)
+-- Dział: FireGifts.pl (https://firegifts.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Pomysły/zmiany (https://firegifts.pl/forum/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Pomysły (/showthread.php?tid=84)

Strony: 1 2 3 4 5 6

Pomysły - Firegifts.pl - 05-27-2015

Masz jakiś ciekawy pomysł, który mógłby poprawić funkcjonowanie serwisu FireGifts.pl? Podziel się nim z nami!

RE: Pomysły - Matheo249 - 05-27-2015

Proponuję, by za kupno konta Premium czy Fire Premium przyznawano z automatu punkty. To powinno zachęcić nowych użytkowników. Np: 5000 GP za kupienie konta FP, a Premium może 2500. Wszystko zależy od admina.

RE: Pomysły - Kamil - 05-27-2015

płatność za konto FP przez paypal

RE: Pomysły - Rayden - 05-27-2015

Ooo tak, płatność PayPal za konta premium byłby świetnym pomysłem. Również jestem za.

RE: Pomysły - Firegifts.pl - 05-29-2015

(05-27-2015, 06:52 PM)Rayden napisał(a):  Ooo tak, płatność PayPal za konta premium byłby świetnym pomysłem. Również jestem za.

Tak, tak będziemy nad tym pracować, ale aktualnie jest wiele innych rzeczy do poprawy. Prosimy o cierpliwość. Wiemy, że jest to bardzo wygodna opcja. Aktualnie, gdyby ktoś chciał z Was zapłacić paypalem może do nas napisać - udostępnimy dane do przelewu i bardzo szybko zmienimy typ konta na Fire Premium.

Zespół FireGifts.pl
Watson

RE: Pomysły - Firegifts.pl - 05-29-2015

(05-27-2015, 11:39 AM)Matheo249 napisał(a):  Proponuję, by za kupno konta Premium czy Fire Premium przyznawano z automatu punkty. To powinno zachęcić nowych użytkowników. Np: 5000 GP za kupienie konta FP, a Premium może 2500. Wszystko zależy od admina.

Rozważymy ten pomysł, lecz już samo pomnażanie punktów dla użytkowników z kontem Fire Premium jest wystarczającym rozwiązaniem. Gdyż nie chcemy, aby różnice między użytkownikami z różnymi typami kont były zbyt ogromne.

Już niedługo przedstawimy Wam nowy sposób zdobywania punktów GP! Jeszcze parę dni prosimy o cierpliwość. Smile

RE: Pomysły - Firegifts.pl - 05-30-2015

(05-29-2015, 02:36 PM)misioS napisał(a):  Moze tak jakies zagadki badz kody na czacie byscie dodali,byłoby wiecej siedzących i kampiacych?

To ciężka sprawa - czat jest miejscem wymiany zdań przez użytkowników i chcemy, aby tak pozostało. Smile

RE: Pomysły - MaXimuS007 - 05-30-2015

To by była dobra sprawa. Byle tylko za często to nie spamowało. Np. co 30 min było by w sam raz. No chyba, że mniejsza ilość GP, to wtedy co 15. Tongue
W rozmowie to by raczej jeden kodzik nie przeszkodził, a napewno więcej osób by siedziało, więc automatycznie było by więcej osób do rozmowy. Smile
Zresztą koniecznie na czacie to nie musi być, tylko np. zrobić jakąś zakładkę z kodami, na której co jakiś czas byłby dodawany kod z automatu. Z zagadkami to samo. Może być np. ta zakładka co jest, czyli GRY, a w niej odniesienia do QUIZU i do ZAGADEK. Tak samo, jak w przypadku restocku i aukcji by to wyglądało.

RE: Pomysły - TheKkok2 - 06-03-2015

Będzie jakiś regulamin forum? Smile

RE: Pomysły - Firegifts.pl - 06-04-2015

(06-03-2015, 07:14 AM)TheKkok2 napisał(a):  Będzie jakiś regulamin forum? Smile

Wydaje mi się, że ścisłe zasady nie są potrzebne, gdyż administracja FireGifts.pl w pełni kontroluje sytuację na naszym forum. Nie odnotowaliśmy żadnych negatywnych przypadków.. Smile

PS. Przestań wstawiać ten swój baner we wpisach, gdyż jest on kompletnie niepotrzebny i nie ma żadnego wpływu na treść wiadomości. Wink