FireGifts.pl - Gorące nagrody dla Ciebie!

Pełna wersja: Co dalej z FireGifts?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Dziś na steamie dostałem wiadomość, że FireGifts jest wystawione na aukcje na allegro, z początku nie chciałem wierzyć. Dostałem link, wchodzę patrzę i wszystko wygląda "prawdziwie" (http://allegro.pl/serwis-firegifts-pl-4-lata-w-sieci-zarabia-bcm-i5938587878.html). Dlaczego nigdzie nie ma o tym informacji? Grupa na FB - Cisza, FanPage - Cisza, forum - cisza, o co w tym wszystkim chodzi? Dlaczego serwis poszedł pod młotek? Dlaczego nikt o tym nic nie wie? Dlaczego taka decyzja? Nie lepiej zrobić jakąś "rekrutacje" na admina/właściciela bądź wybrać jakiegoś najbardziej zaufanego użytkownika? Nie wiadomo kto kupi serwis i jak będzie się nim zajmował. Skąd wiecie, że np. ja go nie wylicytuje, wszyscy będą robić zadania, na restocku będą nagrody do wybrania, aukcje też będą ale ja nagród nie będe wysyłał. Co wtedy się stanie? Widzę, że z serwisem coraz gorzej...
nie odpowiadają w grupie na fb i zc więc nie licz że tu ktoś Ci odpowie Smile
ehh to znaczy że admin po prostu się zwinął.. no nie ładnie z jego strony. no trudno.
A jednak. ..
hmmm ciekawe
Chyba na to wygląda, spakował manatki i uciekł Tongue No szkoda szkoda
(05-25-2017, 07:28 AM)radeksiad napisał(a): [ -> ]Chyba na to wygląda, spakował manatki i uciekł Tongue No szkoda szkoda

Ale masz zapłon Big Grin
Teraz znowu jest właściciel i mam nadzieję, że znowu nie skończy się na obiecankach i serwis padnie. Trzymam kciuki!
Trzeba na nowo rokręcić to forum ;]