FireGifts.pl - Gorące nagrody dla Ciebie!

Pełna wersja: 30. dniowe aukcje! Informacje!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Użytkownicy!

Zamknęliśmy już listę aukcji, na których pojawiło się wiele naprawdę ciekawych nagród - kilka propozycji to Wasze pomysły! Smile Teraz czas na gromadzenie cennych punktów i już niedługo zacznie się zacięta walka o nagrody!

Przekażcie nam swoje opinie, czy podoba Wam się taki system aukcji, a może wolicie restock?

Do premiery 2 filaru jeszcze trochę, ale szczegółów nie zdradzamy! Smile

Jeszcze przed weekendem zostaną zamówione wszystkie zaległe nagrody (te cenniejsze), pozostałe czekają już na wysyłkę. Smile Prosimy o jeszcze trochę cierpliwości i jakieś miłe słowa, bo naprawdę wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku.

Zespół FireGifts.pl

Watson
Zwrócenie przedłużenia aukcji o 2 minuty po podbiciu Smile
RESTOCK jest lepszy od aukcji Big Grin
(11-05-2015, 08:44 PM)Krystian.95 napisał(a): [ -> ]Zwrócenie przedłużenia aukcji o 2 minuty po podbiciu Smile

Jestem tego samego zdania, że to powinno zostać przywrócone.
Aukcje są Ok ale restock też się raz na jakiś czas przyda Big Grin
Według mnie przedłużenie powinno być ale krótsze (30sek-1min)
raz aukcje raz restock Smile i fajnie jakby trwały trochę krócej i kończyło się kilka aukcji w jeden dzień Smile
Według mnie aukcje trwają zbyt długo, takie moje zdanie Wink
dokładnie 30 sek lub minuta po przebiciu bedzie dużo sprawiedliwiej i ciekawiej Wink
po przebiciu powinno się przedłużać o 20 sek a te aukcje super pomysł aby tak częśćiej było ! Smile postaraliście się tylko jak wysyłacie nagrody to może nie tym co pierw wygrali tylko tym co wygrali np miesiąc temu bo ja czekam na nagrode 1,5 miesiąca . Ale jestem bardzo zadowolony z nowej wersji . Pozdrawiam