FireGifts.pl - Gorące nagrody dla Ciebie!

Pełna wersja: Październikowy restock - informacje!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Użytkownicy! Smile

Najbliższy restock odbędzie się w nieco zmienionej formule! Smile

Po pierwsze rezygnujemy z powiadomień o dokładnej porze restocka dla posiadaczy kont Fire Premium! Uznaliśmy to za właściwe postępowanie, gdyż mają oni już większą liczbę punktów dzięki mnożnikowi, a także szansę na zdobycie lepszych nagród! Smile

Dwa bardzo ważne punkty przed nami!

1. Nagrody zostaną udostępnione w ciągu pierwszej godziny po zakończeniu odliczania zegara! Żeby uniknąć problemów dokładnie wyjaśnię, a mianowicie zegar kończy odliczanie o 21, co oznacza, że nagrody zostaną udostępnione między godziną 21 a 22, ale dokładnej pory oczywiście nie wskażemy.

2. Captcha - Tutaj wielu z Was miało uwagi, ale rozwiązaliśmy ten problem. Tak to będzie wyglądało!

Informujemy również, że dzięki zmianom wprowadzonym na naszej stronie czat będzie funkcjonował cały czas! Smile

Mamy nadzieję, że wszystko przebiegnie pomyślnie. Życzymy powodzenia!

Zespół FireGifts
Bardzo dobre rozwiązanie Big Grin
Przy tej captchy jak poda ktoś fałszywe typu xxx i yyy to co wtedy?
Czy ta captchy to tylko to nie jestem robotem od Google.
tylko to "Nie jestem robotem".
Bardzo podoba mi się to nowe rozwiązanie dotyczące godziny restocka Big Grin
No to strona będzie nieźle mulić xd Big Grin
https://www.youtube.com/watch?v=NFQCYpIHLNQ
nie opłaca sie kupować konta premium jeżeli nie wiadomo o której będzie restocka

wydaje mi sie ze na tym stracisz bo duza ilosc osob kupywała premium tylko z tego powodu ....
Być może dltaego że są również lepsze nagrody i więcej pkt?
No to teraz będziemy przez całą godzinkę nawalać po F5 xD
A będą też jakieś "lepsze" nagrody? Big Grin
XD biblia xd może koran bo jeszcze nie czytałem Big Grin
Stron: 1 2