FireGifts.pl - Gorące nagrody dla Ciebie!

Pełna wersja: Błędy do poprawy! :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
(10-19-2015, 08:53 PM)lucyper napisał(a): [ -> ]Chciałem sobie zgarnąć na aukcji smycz i wszystko byłoby pięknie gdyby nie to, że pokazuje się że niejaki kevin1998 przelicytował użytkownika maario97 dając 9k i licznik podskoczył do 2 minut, a po chwili okazało się że aukcji już nie ma a wygrał mario który dał 7979 GP. No niestety w takim wypadku aukcje nie mają sensu. Ja nie popełniłem błędu myląc smycz z matą (która wygrał kevin). U mnie i mata, i smycz, i stojak były po 9k od kevina.... Sad
sprawdzałem aukcje i tylko smycz miała tego usera jako wygrywającego. zerknę jeszcze na historię licytacji.
Nie działa zadanie ouo.IO czy to coś u mnie?
(10-20-2015, 08:14 PM)gifciarz08 napisał(a): [ -> ]Nie działa zadanie ouo.IO czy to coś u mnie?

Użyj shift+F5 lub ctrl+F5.
Robię na telefonie...
Próbowałem na dwóch różnych przeglądarkach i nic. Fajnie, że kolejne zadania mi przepadają...
Shorte i adf normalnie zrobiłem, a to po kliknięciu sprawdź nic nie robi tylko 'tak jakby' odświeża stronę i tyle, wątpliwe, żeby błąd był po mojej stronie skoro inne zadania normalnie zrobiłem.
Liczę na wyjaśnienie -.-
Wyczyść pamięć podręczną lub całą historię przeglądania.
Zauważyłem dzisiaj, że zadania FB można wykonać kilka razy. Po zalogowaniu na inne konto FB chyba(nie próbowałem, ale przycisk zmienił się, więc podejrzewam, że tak jest) da się wykonać wszystkie zadania jeszcze raz, co według mnie będzie nadużyciem Smile

Wydaje mi się, że to jest błąd i nie miało tak być. Proszę o poprawienie albo odpowiedź - może ja się mylę Big Grin
Nie wiem czemu, ale przy końcówkach aukcji w wersji mobilnej jest straszne opóźnienie przy składaniu ofert. Nie wiem czy to tylko na mobilnych czy u wszystkich
Zniknęły aukcje Undecided
Stron: 1 2 3 4 5 6