FireGifts.pl - Gorące nagrody dla Ciebie!

Pełna wersja: Błędy do poprawy! :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
(09-29-2015, 08:26 PM)Kamil napisał(a): [ -> ]zrobiłem zadania i przy każdym mam coś takiego http://scr.hu/4vqh/0zr3p oczywiście punktów nie dodało :/ i czemu jak chce przeczytać co było napisane na czacie na samej górze to mi się samo przewija w dół od razu?

(10-09-2015, 03:55 PM)kaailo napisał(a): [ -> ]Miało być o wiele więcej zadań i rozwiąznie kwesti 2 filaru

Dzisiaj zostana dodane zadania YouTube.
Do kiedy zadania yt można zrobić, bo niestety chyba(przynajmniej u mnie) nie pokazuje
(10-11-2015, 09:28 PM)gifciarz08 napisał(a): [ -> ]Do kiedy zadania yt można zrobić, bo niestety chyba(przynajmniej u mnie) nie pokazuje
Dopóki nie zostanie osiagnięty limit ustawiony dla danego zadania.
Serio... Ja nie mam czasu tego robić. Ludzie wcześnie wstać muszą, a tu tyle zadań, a jest limit i kto będzie miał prędzej czas ten zyska, a jak ktoś może w weekend to bez szans zapewne...

A jutro będzie jeszcze szansa zrobić te zadania waszym zdaniem? Bo w środę wolne, to ewentualnie może wieczorem bym znalazł trochę czasu na spokojnie. A nie jak mam lekcje na 7:30... A jeszcze dojechać trzeba, to pociąg przed 6...
Miały zostać dodane nowe shorty..
No z tymi zadaniami jest problem, dużo ich.

Znalazłem błąd - mam FP, a nie mogę licytować na aukcjach nagrody, która jest dostępna dla FP :/
(10-13-2015, 05:24 PM)gifciarz08 napisał(a): [ -> ]No z tymi zadaniami jest problem, dużo ich.

Znalazłem błąd - mam FP, a nie mogę licytować na aukcjach nagrody, która jest dostępna dla FP :/
Błąd naprawiony.
na Mozilli nie mogę usuwać powiadomień :/
(10-14-2015, 09:04 PM)Kamil napisał(a): [ -> ]na Mozilli nie mogę usuwać powiadomień :/
Sprawdziłem na mowilli i usuwaja sie bez problemów.
Chciałem sobie zgarnąć na aukcji smycz i wszystko byłoby pięknie gdyby nie to, że pokazuje się że niejaki kevin1998 przelicytował użytkownika maario97 dając 9k i licznik podskoczył do 2 minut, a po chwili okazało się że aukcji już nie ma a wygrał mario który dał 7979 GP. No niestety w takim wypadku aukcje nie mają sensu. Ja nie popełniłem błędu myląc smycz z matą (która wygrał kevin). U mnie i mata, i smycz, i stojak były po 9k od kevina.... :(
Stron: 1 2 3 4 5 6