FireGifts.pl - Gorące nagrody dla Ciebie!

Pełna wersja: Błędy do poprawy! :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
napisz mi na PW swój nick na FireGifts, sprawdzę to.
Zadania powinny pojawiać się o 24 tak jak w starej wersji. Na czacie co dwa wpisy ktoś ma czerwony nick, a ten kolor jest zarezerwowany dla administratora. Poza tym w zakładce "Rodzaje kont" jest nieaktualna informacja: Dostęp do 3 darmowych zadań każdego dnia.
(09-30-2015, 10:13 AM)Matheo249 napisał(a): [ -> ]Zadania powinny pojawiać się o 24 tak jak w starej wersji. Na czacie co dwa wpisy ktoś ma czerwony nick, a ten kolor jest zarezerwowany dla administratora. Poza tym w zakładce "Rodzaje kont" jest nieaktualna informacja: Dostęp do 3 darmowych zadań każdego dnia.

1. Watson pisał, że tak będzie i się nie zmieni.
2. Na razie jeszcze nie jest zarezerwowany.
(09-30-2015, 01:01 PM)dudek7894 napisał(a): [ -> ]
(09-30-2015, 10:13 AM)Matheo249 napisał(a): [ -> ]Zadania powinny pojawiać się o 24 tak jak w starej wersji. Na czacie co dwa wpisy ktoś ma czerwony nick, a ten kolor jest zarezerwowany dla administratora. Poza tym w zakładce "Rodzaje kont" jest nieaktualna informacja: Dostęp do 3 darmowych zadań każdego dnia.

1. Watson pisał, że tak będzie i się nie zmieni.
2. Na razie jeszcze nie jest zarezerwowany.

1. Wiem, bo byłem wtedy na czacie. Poza tym zobacz o której był pisany ten post...
2. Ale pewnie będzie.
Teraz wszyscy są szarzy. Też niedobrze, bo brzydko. Proponuję coś bardziej kolorowego.

Edit: na mobilnej dobrze by było mieć możliwość rozmowy na chacie.
nie dziala mi restock ani aukcje
Zegar odliczający czas do restocka nie działa na firefoxie:

[Obrazek: file.html]

Za to na chromie już tak.
(10-01-2015, 09:35 PM)Matheo249 napisał(a): [ -> ]Zegar odliczający czas do restocka nie działa na firefoxie:

[Obrazek: file.html]

Za to na chromie już tak.
naprawione.
Co z dodatkowymi zadaniami? W sensie miały jakieś być jako rekompensata pierwszych dni, kiedy nie dopisywało punktów...
Miało być o wiele więcej zadań i rozwiąznie kwesti 2 filaru
Stron: 1 2 3 4 5 6