FireGifts.pl - Gorące nagrody dla Ciebie!

Pełna wersja: Błędy do poprawy! :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Tylko ja mam błedy jakies czy jak? shorte sie nie chce wejsć a adfly wszystko dobrze wpisałałem sprawdziłem i zle. Czy w dniu nowej odsłony były juz zadania bo nie mogłem wbic na zakładke zadania.
(09-29-2015, 04:03 PM)Orneusz1 napisał(a): [ -> ]Tylko ja mam błedy jakies czy jak? shorte sie nie chce wejsć a adfly wszystko dobrze wpisałałem sprawdziłem i zle. Czy w dniu nowej odsłony były juz zadania bo nie mogłem wbic na zakładke zadania.

Niestety, ale wszyscy mają takie błędy :/
(09-29-2015, 03:03 PM)kera123 napisał(a): [ -> ]Brak możliwości zakupu Premium i FP po kliknięciu w kup teraz

Informacja: Zakup kont Premium i Fire Premium jest jeszcze nie ukończony w 100%. Funkcja ta zostanie dodana w ciągu 2-3 dni.
Mi wyskakuje takie coś Sad
Mam propozycje abym założył nowe konto a punkty z starego konta przelać na moje nowe Wink
(09-29-2015, 04:47 PM)BEDZIO napisał(a): [ -> ]Mi wyskakuje takie coś Sad
Mam propozycje abym założył nowe konto a punkty z starego konta przelać na moje nowe Wink

Napisz maila do admina, bo u mnie był taki błąd: http://www19.zippyshare.com/v/KESenmdZ/file.html A z początku myślałem, że masz taki sam jak ja. Ale po powiększeniu załącznika okazało się to coś innego.
Bug za bugiem jedyne co działa to 1 zadanie i aukcje chyba ;(
chyba najlepszym rozwiązaniem bedzie założenie nowego konto i z tamtego starego konta przelanie GP Smile
Błędy są sukcesywnie naprawiane. Serwis przed startem był testowany na serwerze lokalnym oraz hostingu. Niestety serwer, który jest aktualnie używany ma pewne problemy i stad tyle błędów.
Zadania powinny już działać bez problemów.
Czat został naprawiony.
Osoby, które nadal nie mogą się zalogować lub dostają informacje o zablokowanym koncie proszę o kontakt ze mną.
Zadania może działają, ale nie dodaje za nie punktów, przynajmniej nie mi.
Zatem to drugi dzień bez zadań... Punktów za logowanie nadal nie ma.

Specjalnie kupiłem fp, a w ogóle mi się nie przydaje i jestem stratny.
Liczę, że przedłużycie wszystkim fp i te kilka dni, kiedy to mamy problemy.
zrobiłem zadania i przy każdym mam coś takiego http://scr.hu/4vqh/0zr3p oczywiście punktów nie dodało :/ i czemu jak chce przeczytać co było napisane na czacie na samej górze to mi się samo przewija w dół od razu?
Stron: 1 2 3 4 5 6