FireGifts.pl - Gorące nagrody dla Ciebie!

Pełna wersja: Błędy do poprawy! :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
linki w zadaniu sh 4,5 nie działają, na chacie nie da się wgl pisać a do tego zmieńcie, że klik zadania można wykonywać w każdy nowy dzień a nie co 24h

Błąd: Zadanie może zostać wykonane tylko raz na 24 godziny. Ostatni raz ukończone zostało 12 godzin temu.

Jednak poprzednia wersja była lepsza.
Nie ma skrzynki powiadomień np. dostałeś pkt za logowanie,błędy w zadaniach,brak linku polecającego w zakładce zadania
Wciąż nie mogę się zalogować, bo wyskakuje mi błąd... No po prostu masakra. Screen poniżej:

[Obrazek: file.html]

Zuhsm dzięki za nowe hasło, w końcu jestem na koncie Smile
Sukces otrzymujesz GP za codzienne logowanie noooo szkoda że jak miałem 250 GP tak mam nadal :/
Konto Fire Premium jest ważne o godzinę krócej. Miałem je do 22:57, a jest do 21:57. Zadanie adfly zrobiłem prawidłowo, a i tak miałem napisane, że zostało już ono wykonane. W shorte nie działa link nr 4 i 5.
Brak GP za logowanie, shorte nadal nie działa...
Według mnie zadania powinno się normalnie móc wykonywać tak jak było po 24(wtedy nowe zadania), a nie tak jak jest teraz co 24godziny...

Btw. FP mi się skończyło(kupiłem nowe, nadal niedodane), a mam napisane, że dalej je mam.

Można powiedzieć, że błąd na błędzie, ktoś w ogóle tą nową odsłonę testował przed wprowadzeniem? Z całym szacunkiem, ale niektóre błędy zdarzyć się nie powinny Big Grin
Zadania
Watson, zmień tak jak było wcześniej , że zadania odnawiają się o 00:00 a nie co 24h :/
chat :/
Brak możliwości zakupu Premium i FP po kliknięciu w kup teraz
blad na bledzie jak napisal kolega wczesniej.. lepsza byla stara wersja.
Stron: 1 2 3 4 5 6