FireGifts.pl - Gorące nagrody dla Ciebie!

Pełna wersja: FutureNet
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Future Net to serwis społecznościowy, a raczej multimedialna platforma społecznościowa. Dająca możliwość zarabiania na 3 różne sposoby. Poniżej opisaliśmy możliwości zarabiania w tym portalu, które najbardziej by Was interesowały. Smile

Future Net to połączenie fejsbuka i chomikuj oraz kilku innych portali o podobnej tematyce. Zachęcamy do zapoznania się. Naprawdę warto. Smile

Sposób 1 – Zarabiaj na swojej własnej aktywności. Pisz posty, lajkuj, udostępniaj, komentuj. Im bardziej będziesz aktywny, tym więcej zarobisz!

Ten sposób zarabiania jest już nam znany z bijącego rekordy popularności portalu społecznościowego TSU. Nie ma co ukrywać, że dzisiejszy użytkownik serwisów społecznościowy, to użytkownik świadomy swojej wartości. Future Net podobnie jak wcześniej TSU, wykorzystuje ten trend dzieląc się z nami zyskami. Ale to nie wszystko. Future Net idzie trochę dalej niż TSU i wkrótce pozwoli nam zarabiać na oglądaniu, dopasowanych do nas reklam. Podsumowując, im częściej będziemy korzystali z portalu Furure Net, tym więcej zarobimy na tej aktywności.

Sposób 2 – Zarabiaj na udostępnianiu i sprzedaży dostępu do swoich plików!

Future Net będzie dążyła do miana największej międzynarodowej, multimedialnej platformy z milionami plików. Jeśli jesteś twórcą przydatnych, wartościowych treści jak np. szkolenia, ebooki, tutoriale lub po prostu masz coś, czym chciałbyś się podzielić, to ta opcja zarabiania w serwisie jest zdecydowanie dla Ciebie .

Sama idea publikacji i pobierania pliku jest wzorowana na dobrze Tobie znanym serwisie Chomikuj.pl. Tutaj także za swój produkt wyznaczysz punktową cenę np. 100pkt. Jeśli ktoś będzie chciał pobrać plik, będzie musiał wydać te 100 pkt. To doskonała alternatywa dla tych, co już udostępniają pliki na Chomikuj.pl.

Sposób 3 – Zarabiaj na promowaniu serwisu Future Net, polecając nowych użytkowników ze swojego linku partnerskiego.

Plan marketingowy, czyli opis zasad wynagradzania za polecanie nowych użytkowników do serwisu Future Net, jest tak skonstruowany byś za raz wprowadzoną osobę zarabiał już zawsze!

Aby zgarnąć 5000 punktów GP należy zarejestrować się z naszego linku partnerskiego - http://watson.futurenet.club/ ! Pomagasz nam i sam zarabianie z FutureNet. Smile
zarejestrowałem się z waszego reflinku, nick - wo342 Smile
pozdrawiam Wink
PS: bd czekał na GP ^>^
Już Big Grin nick - Krymi
Czyli FutureNet to taka platforma zrzeszająca marketingowców amatorów (cywili), działających głównie na social mediach / forach?
"Your connection is not secure " chyba coś nie tak z tą witryną :[