FireGifts.pl - Gorące nagrody dla Ciebie!

Pełna wersja: FireGifts wspiera uczniów w powrocie do szkół! :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wielu Użytkowników naszego serwisu wkrótce będzie musiało wrócić do szkół! My oczywiście będziemy chcieli Wam w tym pomóc! Dlatego już od 18 sierpnia do połowy września na aukcjach będą pojawiały się nagrody, które pomogą Wam w nauce, a także pozwolą zaliczyć wiele sprawdzianów i egzaminów.

Oczywiście nie zamierzamy wrzucać na aukcje podstawowych artykułów szkolnych, które możecie zakupić w sklepie. ;d Smile

Dlatego chcemy Was zapytać, jakie gadżety chcielibyście zgarnąć? Smile

Obowiązkowo na pewno pojawią się długopisy, w których możecie umieścić ściągi ;d Smile

Czekamy na Wasze pomysły! Smile
Takie ściągawki z przedmiotów,np. fizyka-wzory i wyjaśnienie,matma-wzory i wyjaśnienie.Zeszyty z ściągawkami z przedmiotów.np. zeszyt z fizyki-pisze fizyka a w tle są wzory i wyjaśnienia.Długopis z niewidzialnym tuszem do pisania ściąg, które można potem odczytać w jakiś sposób np. podświetlanie specjalnym światłem z długopisu
Długopisy ze ściągami są ok, zależy jeszcze jakie.
Mogą być również długopisy z kamerą czy coś.
Oprócz tego można również zaproponować zegarek na ściągę, widziałem już takie Big Grin

No a osoby pracujące to chyba nie skorzystają na tych aukcjach Sad
(08-11-2015, 11:07 AM)gifciarz08 napisał(a): [ -> ]Długopisy ze ściągami są ok, zależy jeszcze jakie.
Mogą być również długopisy z kamerą czy coś.
Oprócz tego można również zaproponować zegarek na ściągę, widziałem już takie Big Grin

No a osoby pracujące to chyba nie skorzystają na tych aukcjach Sad
Zamiast zegarka na ściągę lepszą opcją będzie smartwatch. Smile Cykniesz sobie foty, czy jakaś apka z notatnikiem i masz. Smile Nie wiem jak to wygląda w tych tanich smartwatchach, ale ja w swoim mogę jeszcze udostępnić stronę internetową z poziomu telefonu i potem można nią odczytywać na lekcji z poziomu zegarka. Oczywiście bez żadnych grafik. Sam tekst. Jakby co to nie jest to domyślna apka, tylko ściągnięta z marketu, ale ważne, że istnieje taka opcja. No i pomijąc możliwości ściągania, to przy okazji masz też dużo więcej pożytecznych opcji, takich jak krokomierz, kontrola snu, puls itp, ale jak pisałem wyżej takie opcje tylko w tych droższych. Np. w moim samsungu gear 2. A i ostrzegam, że niektórzy nauczyciele znają się na takich nowinkach technologicznych i nie jest tak łatwo ze ściąganiem, zwłaszcza w technikum na profilach informatycznych, czy elektronicznych. Jestem w elektronicznym, więc rzadko kiedy z tego korzystałem. Już lepiej dostać laczka z możliwością poprawy. Tongue
NO TO MOŻE TAKIE MOTYWACJĘ DLA DZIEWCZYN:

1. Zegar ścienny 2w1 z ramkami na zdjęcia.
http://allegro.pl/zegar-scienny-2w1-z-ramkami-na-zdjecia-26-kolorow-i4783840599.html

2. Przybornik z zegarem LCD zegar data temperatura.
http://allegro.pl/przybornik-z-zegarem-lcd-zegar-data-temperatura-i5570572395.html

A TERAZ DLA DZIEWCZYN I CHŁOPCÓW:

1.Fiszki do angielskiego.
http://allegro.pl/fiszki-angielski-pisz-po-angielsku-b1-c1-i5374927683.html

myślę że znajdzie się to na aukcji Smile
Może piórnik ze skrytkami na ściągi itp. ? Jestem za smartwatchem